لوازم یدکی ام وی ام mvm 110 - 315 - 530 - x33 - x22 نیو

لوازم یذکی ام وی ام

آرا یدک ، فروشگاه تخصصی لوازم یدکی ام وی ام mvm در تهران و ایران.

وارد کننده انواع قطعات و لوازم یدکی موتور و بدنه ام وی ام 110 -315-530-x33-x22 نیو

شامل :

کلیه قطعات بدنه شامل در ها – شیشه ها – دستگیره -پمپ شیشه بالابر – قفل -کاپوت جلو و عقب و کلیه قطعات موتور و جلوبندی

آرایدک :

تهران- خیابان اکباتان ، کوچه آهنین ، پاساژ مالکی ، طبقه زیرین ، پلاک 11
مدیر فروشگاه : یدالهی

تماس آسان با کلیک روی شماره های زیر:

09944071759
09391249731

ارسال قطعات در کمتر از 12 ساعت

شرکت چری یک شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در جمهوری خلق چین به‌شمار می‌آید. این شرکت دارای هفتمین رتبه از نظر تولید اتومبیل در کشور چین می‌باشد.

این شرکت در سال ۲۰۰۵ اولین خط تولید خارج از کشور خود را در کشور  افتتاح نمود.

چری در سال ۲۰۰۳ راهی ایران شد و یکی از زیرمجموعه‌های کرمان موتور به نام مدیران خودرو با نام اختصاری ام وی ام (Modiran Vehicle Manufacturing) مسئولیت مونتاژ آن را بر عهده گرفت.

در ابتدای کار ، تولید خودرو کوچک و اقتصادی 110 در خط تولید قرار گرفت. پس از آن نیز نمونه‌های دیگری مانند ام وی ام ۵۳۰ و ام وی ام ۵۵۰ (که در چین با نام A5 شناخته می‌شدند) ، ام وی ام x33 و x22  نیز راهی بازار ایران شدند. از دیگر محصولات شرکت مدیران خودرو که با همکاری چری موتورز چین در حال مونتاژ و ارائه در ایران است می‌توان به مدل‌های چری تیگو۵، آریزو۵ و تیگو۷ اشاره کرد.

شرکت چری اولین بار در سال ۲۰۰۵ میلادی از خودروی کراس اوور و ارزانقیمت خود به نام تیگو رونمایی کرد که در سال ۲۰۱۰ میلادی و پس از یک فیس لیفت به تیگو ۳ تغییر نام داد.

کراس اوورهای تیگو که پس از سال ۲۰۱۰ با زبان طراحی جدیدی ساخته شده و کیفیت بسیار مناسب تری نسبت به نسل‌های قبلی (که در ایران با نام ام وی ام X33 به فروش رسیده و همانند محصولات قدیمی چین، یک کپی ناشیانه از محصولات ژاپنی به حساب می‌آمد) دارند و با نمایی به روز و امکاناتی مدرن (در حد مبلغ پرداختی) با قیمتی مابین ۸٫۰۰۰ تا ۲۳٫۰۰۰ دلار به فروش می‌رسد. ام وی ام X22 موجود در ایران کوچکترین کراس اوور این شرکت بوده و در چین با نام تیگو ۳x و قیمت ۹٫۰۰۰ دلار عرضه می‌گردد.

لوازم یدکی ام وی ام